fbpx
Blog Projektowanie treści

Ruszyła Akademia Dobrej Treści

Nowa odsłona Dobrej Treści: Akademia Dobrej Treści właśnie miała swoją premierę! To miejsce, w którym znajdziecie wszystkie moje kursy online i linki do darmowych zasobów. O teraz można się uczyć cyfrowego w życia w bardzo komfortowych warunkach!

Akademia Dobrej Treści dla twórców treści

Z radością i dumą przestawiam moją własną, ukochaną platformę kursową – Akademia Dobrej Treści.

Za co ją kocham? 

💙 jest intuicyjna, wygodna i pewna 
💙 działa w systemie Webflow, przez co jest szybka i zbudowana z najlepszych, światowych rozwiązań low-code
💙 jest niezawodna: jej podstawy to komponenty Easy LMS i Easy Cart – moim zdaniem najlepsze rozwiązania na polskim rynku dla kursów online 
💙 jest łatwa w obsłudze – mogę samodzielnie wprowadzać treści, planować zmiany i wdrażać je na stronie oraz integrować z innymi narzędziami
💙 posiada wsparcie techniczne – rękę na pulsie trzymają twórcy z easycart

Strona powstała na komponentach EasyLMS, a ja z przyjemnością zajęłam się procesem projektowania i tworzenia treści. Specem od Webflow i jego nie zawsze prostych ścieżek był dla mnie Waldemar Groń. Jego wsparcie w procesie projektowym było nieocenione!

Co w akademii na początek?

Początek działalności akademii to przede wszystkim najnowszy kurs czyli kurs projektowania treści. To 30 lekcji podzielonych na moduły, z których można nauczyć się wszystkiego na temat UX writingu i zacząć efektywnie pracować nad treściami do stron i aplikacji.

Sprzedaż pierwszej edycji kursu trwa do 30 stycznia. Więcej informacji o kursie projektowania treści znajdziesz tutaj. Jest tu też sklep, w którym możesz kupić kurs i od razu zacząć się uczyć.

Przenoszę komunikację marek na wyższy poziom. Projektuję ich obecność online (strony www, blogi, wideo, podcasty, prezentacje multimedialne) i uczę, jak robić to efektywnie. Pracowałam dla dużych marek: Aviva, Medicover, Bonami, ale także z mniejszych firm z branży IT (Ququplay, Cloudeamons), instytucji kultury i lokalnych przedsiębiorców.