O mnie

Dobra Treść to firma zajmująca się projektowaniem komunikacji, tworzeniem treści i edukacją. Jednoosobowo, a czasem w zespole za Dobrą Treść odpowiada Kamila Paradowska.

Kamila Paradowska – w pracy, podczas nagrania vloga.

Po doświadczeniu napisania dwóch książek, prowadzenia czasopisma, bloga, redagowania stron internetowych i wieloletniej współpracy z artystami postanowiłam podzielić się doświadczeniem i dobrymi praktykami.

Dlaczego?

Z pasją obserwuję europejskie i amerykańskie praktyki w zakresie content marketingu, kultury treści, kreatywnego pisania oraz UX Writingu. Widzę, jak bardzo potrzebny jest rozwój metodyki i tych narzędzi również w Polsce.

Szczerze?

Bo chciałabym, aby komunikacja na wysokim poziomie istniała także lokalnie, nie tylko w produktach globalnych. Bardziej zależy mi na dobrym newsletterze z mojego warzywniaka (a tak!) i księgarni, niż od dostawcy usług hostingowych. Chciałbym, aby strony internetowe szkół naszych dzieci nie zaczynały się działem “historia szkoły”, żeby nawet małe miasta w Polsce miały przyjazną stronę internetową. Wiele da się zrobić z poziomu redaktora, nie trzeba drogiego sprzętu ani oprogramowania.

A poza marzeniami?

Lubię sprawdzać wszystko w praktyce, dlatego realizuję zlecenia dotyczące tworzenia kreatywnych treści w internecie:

  • przygotowuję kursy i szkolenia, w tym kurs on-line dotyczący kreatywnego pisania tekstów użytkowych oraz prowadzę własnego vloga “Dobra Kawa z Dobrą Treścią”
  • współpracuję z agencją Kryptonum Studio tworząc skuteczne strony www (jestem twórcą treści)
  • współpracuję z firmami w zakresie komunikacji i produkcji mediów
  • jestem kuratorką projektu artystyczno-edukacyjnego “Dorosłość” w Teatrze Współczesnym w Szczecinie [poznaj projekt]
  • okazjonalnie zajmuję się proofreadingiem tekstów tłumaczonych na język polski z angielskiego, niemieckiego i francuskiego, czyli koryguję tłumaczenia pod względem ich poprawności, stylu i spójności z językiem polskim.

To jak? Spotkamy się w kreatywnej pracy?

Zajrzyj jeszcze do OFERTY.