fbpx
Projektowanie treści Webinar

Zapisz się na bezpłatne webinary!

Darmowy webinar idealny wpis na blog

Trzy dni i trzy webinary, po których Twoj blog może tylko zyskać. AKTUALIZACJA: webinar już się odbył, ale planuję kolejne. Zapisz się na listę mailingową, aby otrzymać powiadomienie o kolejnych przedsięwzięciach [link do zapisu].

Przyjrzymy się każdemu elementowi, który sprawia, że blog się rozwija, czytelników przybywa, a Google pozycjonuje nas coraz wyżej. Czy IDEALNY WPIS NA BLOG jest możliwy? Zapisz się na webinary i sprawdź.

Spotkanie pierwsze – od projektu do tekstu

Jak zaprojektować swój wpis? Jakie są najważniejsze elementy startowe? Czym się inspirować? Jak konstruować tytuły i leday? Jakimi elementami wzbogacać artykuły? Jak rozwijać zdolności pisarskie? Od jakiego słowa zacząć następny wpis, aby był silniejszy niż poprzedni?

Spotkanie drugie – konieczna rewizja: redakcja, edycja, optymalizacja 

Dlaczego ten etap jest tak ważny? Jak skutecznie redagować swoje teksty? Jak nadać wpisom charakter internetowy, dzięki któremu będzie lepiej pozycjonowany przez Google?  Czy pisząc bloga warto myśleć o kwestii dostępności?

Spotkanie trzecie – jak dotrzeć do odbiorcy: dystrybucja i promocja

Dlaczego jeden wpis powinien mieć pięć żyć? Którymi kanałami najlepiej docierać do czytelników? O jakie szczegóły zadbać, aby w każdym miejscu wpis pojawiał się właśnie tak, jak chcemy?

Zasady uczestnictwa

  1. Webinary są bezpłatne dla wszystkich uczestników. 
  2. Ilość miejsc na pojedynczym webinarze jest ograniczona do 25 osób.
  3. Wszystkie osoby, które nie zmieszczą się w pokoju webinarowym trzy dni po prezentacji otrzymają link do nagrania webinaru. 
  4. Warunkiem zapisu na webinar jest wypełnienie ankiety „Tu zapiszesz się na webinary Dobrej treści!” (znajdziesz go w tym artykule).
  5. Osoby podające swój adres mailowy do zapisu na webinar jednocześnie wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Kamilę Paradowską, właścicielkę firmy Dobra treść z siedzibą w Szczecinie, mail: kontakt@dobratresc.com. Dane te wykorzystywane są jedynie do kontaktu w czasie webinarów i za zgodą uczestnika mogą znaleźć się w bazie mailingowej.    
  6. W ramach podziękowania za bezpłatny udział w webinarach zachęcam Cię do podzielenia się dowolnym artykułem z mojego bloga w Twoich kanałach społecznościowych. Będzie mi baaardzo miło!

 

Przenoszę komunikację marek na wyższy poziom. Projektuję ich obecność online (strony www, blogi, wideo, podcasty, prezentacje multimedialne) i uczę, jak robić to efektywnie. Pracowałam dla dużych marek: Aviva, Medicover, Bonami, ale także z mniejszych firm z branży IT (Ququplay, Cloudeamons), instytucji kultury i lokalnych przedsiębiorców.

1 comment on “Zapisz się na bezpłatne webinary!