fbpx
Blog ekspercki Kursy online Sztuka blogowania

Jak blog pomaga masażystce? Rola treści w małej przedsiębiorczości

Blog może pomagać specjalistkom i specjalistom na różnie sposoby. Po pierwsze – pozwala dobrze wystartować, pokazać, że za tym, co robimy, stoi wiedza i doświadczenie. Co jeszcze? Zapraszam do wysłuchania rozmowy z udziałem Barbary Elmanowskiej.

Jak blog pomaga na początku działalności?

Historia, którą usłyszycie w podcaście to historia dojrzewania do własnej działalności gospodarczej i finansowej niezależności. Barbara, która gości w tym odcinku jest absolwentką kursu „Blog ekspercki”, który pozwolił jej profesjonalnie zacząć obecność zawodową online.

Pytania, na które odpowiadamy w podcaście:

👉 W jaki sposób blog „pracuje” na promocję usług?

👉  Czy rozpoczęcie blogowania jest trudne?

👉  Jakie błędne przekonania towarzyszyły Basi na początku rozwijania działalności?

👉  Co daje pisanie na temat własnej pracy?

👉  Jakie są sposoby na to, żeby oswoić pisanie i przestać o nim myśleć, jaki o czymś zbyt odległym lub trudnym?

Posłuchaj naszej rozmowy o blogowaniu

Listen to „Jak blog pomaga masażystce? Rola treści w małej przedsiębiorczości” on Spreaker.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na webinar!

30 maja, na zakończenie okresu promocyjnego mojego kursu „Blog ekspercki”, organizuję webinar, na którym pokażę rożne formy marketingu treści, które mogą wspomagać sprzedaż naszych usług lub produktów. Zachęcam do zapisów i spotkania na żywo!

Zapisz się i otrzymaj link do webinaru

Nie masz pewności czy blog pomoże w Twojej sytuacji? Spotkajmy się!

Nie jesteś pewna lub pewny czy blog będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie? Nie wiesz czy warto zainwestować w kurs? Chętnie spotkam się z Tobą osobiście na bezpłatnych konsultacjach. Przyjrzymy się razem Twojej drodze zawodowej, umiejętnościom i ocenimy czy tworzenie publikacji pomoże Ci w rozwoju.

Napisz do mnie na adres: kontakt@dobratresc.com wraz z propozycją terminu spotkania, a ja z chęcią odpiszę i zaproszę Cię na spotkanie online.

Przenoszę komunikację marek na wyższy poziom. Projektuję ich obecność online (strony www, blogi, wideo, podcasty, prezentacje multimedialne) i uczę, jak robić to efektywnie. Pracowałam dla dużych marek: Aviva, Medicover, Bonami, ale także z mniejszych firm z branży IT (Ququplay, Cloudeamons), instytucji kultury i lokalnych przedsiębiorców.

1 comment on “Jak blog pomaga masażystce? Rola treści w małej przedsiębiorczości