fbpx
Blog Webinar

Jak napisać dobre case study? Bezpłatny webinar

case study

Jak napisać case study?

Zapisz się na bezpłatny webinar! Po zapisie otrzymasz tajny link do szkolenia, które obędzie się w czwartek, 25 lutego o godz. 18:00 na YouTube.

  Szanuję prywatność. Możesz w dowolnym czasie się wypisać. .

  Dlaczego case study jest tak skuteczne?

  Case study (studium przypadku) to jedna z najskuteczniejszych marketingowo treści blogowych dla przedsiębiorców i freelancerów. Dlaczego? Bo ludzie uwielbiają naśladować. Kiedy zobaczą, że jakaś strategia działa, skończyła się sukcesem – bardziej skłonni są wierzyć w to, że ten sukces powtórzy się u nich.

  Case study pozwala nam też dobrze sprzedawać swoje produkty. Poprzez pokazanie procesów, zakresu i ilości pracy, którą wykonujemy, pokazujemy też jej wartość. Klienci są skłonni płacić więcej, jeśli widzą, ile musieliśmy się napracować tworząc dla nich daną rzecz.

  Jak napisać skuteczne case study? Co zdradzać, a co pominąć? Co wydobyć na pierwszy plan? Jaką formę może takie case study przybrać? Jakie błędy popełniamy najczęściej przygotowując ten typ treści?

  O tym wszystkim opowiem w czwartek, 25 lutego, o godz. 18:00 na YouTube. Webinar jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich chętnych, bez limitu miejsc. Aby móc swobodnie zadawać pytania w trakcie webinaru warto mieć założone konto w Google.

  Link do YouTube będzie niepubliczny. Obowiązuje rejestracja przez formularz.

  Przenoszę komunikację marek na wyższy poziom. Projektuję ich obecność online (strony www, blogi, wideo, podcasty, prezentacje multimedialne) i uczę, jak robić to efektywnie. Pracowałam dla dużych marek: Aviva, Medicover, Bonami, ale także z mniejszych firm z branży IT (Ququplay, Cloudeamons), instytucji kultury i lokalnych przedsiębiorców.