Początek

Opowiem o Tobie

Kawa, notes, aparat

Zawsze lubiłam opowiadać. Opowiadałam głośno, idąc ulicą i zaśmiewając się z przyjaciółmi z różnych historii. Mówiłam też cicho, ale intensywnie – pisząc dwie książki o świecie, który zawsze mnie fascynował – o teatrze. Rok temu zakochałam się w obrazach i brzmieniu – najpierw w podcastach i opowieściach dźwiękowych, potem w języku filmu. Szybko zaczęłam się uczyć, jak robić to najlepiej.

Dobra Treść, istnieje po to, aby opowiedzieć o Tobie – Twoim klientom, Twojej publiczności. Przystępując do pracy nad opowieścią szukam różnych form, takich, których chcą Twoi odbiorcy. Wychodząc od warsztatu pracy nad słowem, łatwo poruszam się zarówno w świecie interfejsów, jak i multimediów. Zanim ruszę do przygotowania treści – skrupulatnie je projektuję.

Ośmielam do pracy z multimediami. Chętnie dzielę się wiedzą. Na moim blogu znajdziesz sporo materiałów, które pozwolą Ci efektywniej samodzielnie tworzyć treści. Współpracuję z wieloma osobami, którym pomagam przygotować różne materiały – artykuły, foldery, książki, treści audio, czy wideo. Ośmielam do pracy z multimediami, których początkiem jest zawsze dobry tekst, dobry scenariusz.

Dobrze zaprojektowane treści nie są tanie. Pomyśl jednak: ile kosztuje Cię zły projekt? Źle zaprojektowana komunikacja, usługa, czy też styl i ton, którym się posługujesz, może przyczynić się do tego, że nikt nie będzie chciał Cię słuchać. A na pewno masz do powiedzenia coś ciekawego.

Pozwól mi spojrzeć na to, co robisz kreatywnie i zaciekawić Twoich odbiorców.

Kamila Paradowska