fbpx
Blog Podstawy SEO

Promocja małej firmy w internecie. SEO, social media czy marketplace?

Osoby przedsiębiorcze decydują się na docieranie do klientów często kierując się… modą. Patrzą na konta innych osób w mediach społecznościowych lub wybierają wirtualne tablice ogłoszeń (marketplace). Jaką rolę w tej układance odgrywa własna strona i dbałość o jej widoczność (SEO)?

Jakimi kryteriami się kierować, kiedy chcemy precyzyjnie docierać do klientów? Moim zdaniem będą to przede wszystkim koszty, często ukryte i nie tak oczywiste, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka.

Promocja małej firmy – zajrzyj do wideo

Chcesz wiedzieć więcej o SEO?

Sprawdź mój kurs, którego premiera już 20 maja 2024 roku. Zapisz się na listę oczekujących, a otrzymasz już wkrótce trzy darmowe lekcje na dobry początek: https://akademia.dobratresc.com/prosto-o-seo-kurs

Przenoszę komunikację marek na wyższy poziom. Projektuję ich obecność online (strony www, blogi, wideo, podcasty, prezentacje multimedialne) i uczę, jak robić to efektywnie. Pracowałam dla dużych marek: Aviva, Medicover, Bonami, ale także z mniejszych firm z branży IT (Ququplay, Cloudeamons), instytucji kultury i lokalnych przedsiębiorców.

1 comment on “Promocja małej firmy w internecie. SEO, social media czy marketplace?